חוסה קאררס <br>Jose Carreras<br>
עמוד הבית > פסטיבלים > חוסה קאררס Jose Carreras

חוסה קאררס
Jose Carreras
חוזה קרראס, מזמרי האופרה הגדולים בעולם מגיע לפסטיבל מדיטרנה להופעה חד פעמית עם למעלה מ-70 נגני תזמורת ירושלים בניצוחו של David Giménez, ומארח על הבמה את הזמרת דניאלה לוגסי.


קרראס החל את דרכו המוזיקלית בגיל 8 ועלה כמטאור. רפרטואר הופעותיו כולל למעלה מ-60 אופרות, ביניהן "טוסקה", "כרמן", "לה בוהם", "דון קארלו" ועוד, ומעל ל-600 יצירות מסגנונות שונים, החל מהבארוק ועד למוסיקה עכשווית. הוא הופיע בתפקידים הראשיים בסרטי אופרה רבים שיצאו לקולנוע ולטלוויזיה וזכה באין ספור פרסים, ביניהם פרס הגראמי, פרס אוליבר הבריטי, ועוד.


במהלך הקריירה המפוארת שלו הופיע קרראס בתיאטראות האופרה והפסטיבלים היוקרתיים ביותר בעולם, ביניהם "לה סקאלה" במילאנו, "מטרופולין" בניו יורק, ובאולמות הקונצרטים המפורסמים ביותר כמו "קארנגי הול" בניו יורק, "רויאל אלברט" בלונדון, Salle Pleyel בפריז ורבים אחרים.


ב-1990 חבר קרראס לפאסידו דומינגו ולוצ'יאנו פבארוטי. השלושה יצאו לסדרה של קונצרטים המוניים שמטרתם גיוס תרומות לקרן למלחמה בלוקמיה שייסד קרראס. סיבוב ההופעות הפך להצלחה מטאורית והסתיים רק 13 שנים אחר כך. האלבום "שלושת הטנורים" שיצא מתוך הקונצרט הראשון שלהם, נחשב לתקליט הקלאסי הנמכר ביותר בכל הזמנים, עם מכירות של מעל ל-13 מיליון עותקים.


לצד שיתופי פעולה עם השמות הגדולים ביותר בעולם האופרה, ביניהם זובין מהטה, הרברט פון קאראיין, קלאודיו אבאדו, ריקארדו מוטי, שיתף פעולה קרראס גם עם אמנים מהתרבות הפופולרית, בהם דיאנה רוס, שארל אזנבור ואחרים.

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לרכישת מנוי לסדרות במשכן לחץ כאן
?