תקנון

מנוי תיאטרון
המנוי כולל 7 הצגות. שש קבועות+אחת לבחירה. עפ”י מספר הסדרה המופיע על כרטיס המנוי, תדעו מתי להגיע להצגות המנוי הסדרתיות לפי טבלאות התאריכים בחוברת זו. כרטיס המנוי הוא כרטיס הכניסה למשכן. לכן חייבים להביאו ולהציגו בכניסה. במידה והגעתם להצגה ללא כרטיס המנוי ננפיק עבורכם כרטיס זמני לאותו ערב, בעלות דמי טיפול של 10 ₪ לכרטיס.

איחור להצגות

הנהלת המשכן עושה כל מאמץ להתחיל את ההצגות בשעה הנקובה. כדי למנוע אי נעימות ועמידה בתור, כדאי להקדים ולהגיע כשעה לפני תחילת ההצגה. המאחרים יופנו ליציע על בסיס מקום פנוי וייתפסו את מקומותיהם רק בהפסקה )במידה ויש(. לא תתאפשר כניסה לאולם לאחר סגירת הדלתות.


מופע בחירה)מס' 7 ( למנויי התיאטרון

הצגה מספר 7 למנויי התיאטרון להנאתכם, ניתן לממש את מופע הבחירה מתוך מגוון מופעי המשכן, לכן מומלץ להקדים ולהזמין, הזמנת מופע הבחירה (7), נעשית על בסיס מקום פנוי )לא לפי המיקום הרגיל(. את מופע הבחירה ניתן לממש עד ל 1/8/2014 . עדיפות תינתן לכל מנוי לפי גוש המחירים שבו נרכש המנוי (לדוגמא *אולם/יציע,וכו'...) את הכרטיסים למופע הבחירה ( 7) ניתן להזמין בקופות המשכן טלפונית בשעות פעילות הקופות. או באתר האינטרנט 24 שעות ביממה. החל מהתאריך הרשום ליד כל הצגה בחוברת. במידה וההזמנה טלפונית הנכם מתבקשים לציין את מספר כרטיס האשראי שלכם (לבטחון בלבד). במידה ולא תגיעו להצגה ולא ביטלתם את ההצגה מראש, ייחשב הדבר כאילו צפיתם במופע ולא נאפשר קבלת הצגה חלופית.

ביטולים שנעשו (כולל טלפונית) יתקבלו עד 48 שעות לפני ההצגה בלבד. המשכן משבץ באופן שוטף הצגות ומופעים. מופעים שנקבעים לאחר הדפסת חוברת זו מתפרסמים באתר האינטרנט ולכן חשוב להתעדכן באמצעות אתר האינטרנט או במוקד שירות הלקוחות הטלפוני.

כרטיסים מוזלים

מנויי המשכן נהנים מרכישת כרטיסים מוזלים למופעים ולהצגות המתקיימים במשכן. לתשומת לבכם, חלק ניכר מהמופעים המתקיימים במשכן שייכים לאמרגנים או משרדי כרטיסים פרטיים השוכרים את האולם ומעבירים למכירה במשכן כמות מוגבלת של כרטיסים. אין הנהלת המשכן אחראית לתכנים בהפקות פרטיות ולאיכותן.

החלפת מועד הצגת מנוי

ניתן לשנות את מועד ההצגה עד שבוע לפני יום ההצגה, השינוי על בסיס מקום פנוי בלבד )לא על בסיס המקומות הקבועים שלכם(. המלצה חשובה! במידה והנכם מעוניינים לשנות

את מועד ההצגה רצוי להחליף מועד לתאריכים ראשונים של הצגות המנוי, שם הסבירות לקבלת מקום בגוש השורות שלכם גדולה יותר. זכרו- הצגות אחרונות מלאות עד אפס מקום! במידה ותרצו להחליף מועד הצגה קבוע מאמצע השבוע למוצש, תחויבו בתוספת תשלום.

במידה ולא הודעתם על אי הגעתכם להצגה עד השעה 10:00 של יום ההצגה ולא הגעתם להצגה, לא נוכל לאפשר בחירת תאריך חלופי וכרטיס המנוי יחויב בהתאם כאילו צפיתם בהצגה.

מדיניות ביטול עסקה

מנוי: ביטול עסקה תעשה בתוך 14 יום מיום עשיית העסקה ובלבד שביטול האמור ייעשה

לפחות 7 ימים לפני מועד ההצגה. המנוי יחויב בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר העסקה או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם. מופע: עד 48 שעות לפני המופע. במידה והכרטיסים נאספו מראש, יש להחזירם לקופת המשכן לצורך ביטול. מנוי / מופע: ביטול יתקבל רק בכתב לפקס  08-9568014

או במייל: shivuk10@mishkan-ashdod.co.il

הצגות ילדים: כל גיל חייב בכרטיס. כניסה להצגות מגיל שנתיים ומעלה.

הצגות מבוגרים: ילדים מגיל 6 לא רשאים להיכנס למופע.

הזכות לשינויים שמורה למשכן בכל התכניות, ההצגות והמופעים המפורטים.

משלוח הודעות SMS לפני מופע: נשלחת אליכם הודעת תזכורת ( SMS ) המציינת את מועד ושעת המופע. המשכן אינו מתחייב לשלוח מסרונים תמיד ובכל מקרה האחריות על הנוכחות באולם במועד שנקבע היא על הצופה בלבד.

אובדן מנוי

במקרה של אובדן מנוי, יש להודיע מיידית למשרדי הקבלה. ללא כרטיס מנוי לא נאפשר

כניסה למשכן. אובדן מנוי מכל סיבה שהיא יחויב בתשלום של 25 .

חניה

לנוחיותכם, מגרשי חניה מסודרים וללא תשלום מסביב למשכן ובצמוד לו.

שעות פעילות קופה

ימים א’-ה': 9:00-21:00

יום ווערבי חג 9:00-13:00:

מוצ"ש : כשעה לפני תחילת המופעים

קופות: 08-9568111

כנסים ואירועים

המשכן לאמנויות הבמה פותח את שעריו לכנסים ואירועים לגופים פרטיים וציבוריים, הכוללים קבלת פנים, כיבוד, ותוכנית אמנותית בהתאם לדרישות המזמין.

ליצירת קשר 08-9568111

· אין להכניס מזון ומשקאות לאולם.

· יש לכבות את המכשירים הסלולאריים עם כניסתכם לאולם.

· בכל מופע במשכן, עומדים לרשותך מנהל תורן וסדרנים, שאליהם ניתן לפנות בכל שאלה ועניין.